| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un articol intitulat " Pentru baieti " din revista scolii? Si nu, nu este vreo tema sau altceva... o simpla intrebare.

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Poti da sfaturi despre polutii nocturne, sau despre vestita erectie de dimineata sau despre prezervative, despre masura penisului, pozitii sexuale, cea mai rusinoasa masura, cea mai tare masura

| RockTheNation a răspuns (pentru elasexygagica):

Nu pot scrie in revista scolii despre fiecare opinie a unei fete despre marimea preferata... ma refeream la chestii de genu` ala, "5 lucruri pe care baietii ar dori ca fetele sa le stie" si de-astea happy

| elasexygagica a răspuns (pentru RockTheNation):

Daca nu scrii despre sex garantat nu va citi nimeni articolul

| RockTheNation a răspuns (pentru elasexygagica):

Stiu puppy dog eyes

| simonamaria a răspuns:

Un articol foarte interesant ar fi ceva legat de sport.fotbalul este un sport practicat dar si urmarit si indragit de baieti.bine ca acum si fetelor le plac,insa poti da tenta"masculina" articolului adaugand si cateva lucrurui picante gen..."Steaua a adus puncte Romaniei si astfel celelalte echipe romanesti au benenficiat de sansa de aparticipa in cupelel europene...dar de ce sa ii multumim, mai bine sa ne laudam ca vom face mai multe puncte ca ea, insa aveti grija ca socotealal de acasa nu se potriveste cu cea din targ!". mult succes cu articolul!