| minnieee a întrebat:

Ce cadou credeti ca s-ar potrivi pentru cea mai buna prietena a mea?
Vreau sa inramez o poza cu noi 2, dar mai vreau ceva.Si nu bijuterii sau haine, ca i-am tot cumparat.
Funda happy.

Răspuns Câştigător
| NoIdentity a răspuns:

Pai eu i-am luat un animal de plus! mare sh pufos sau un lukcru marunt dar care ii place ei la nebunie! fuktioneaza!winkingfunda?love struck

1 răspuns:
| Myuu a răspuns:

Fa un albun cu poze cu momentele voastre cele mai frumoase si cele mai putin frumoase sunt sigura ca ii va placea.