| istratep a întrebat:

ce cadouri ii cumparati iubitului de mos nicolae?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

De Moş Nicolae nu prea cred că o să îi cumpăr cadou, că nu are nici 5 ani şi nu-l cheamă nici Nicolae, dar de Crăciun probabil că ceva ce i-ar folosi (încă nu m-am hotărât) şi aş vrea să-i fac ceva drăguţ care să-i aducă aminte de noi mereu ^^

| 4b a răspuns:

Banii se fac greulaughingwinking

| carlyhalatz a răspuns:

Eu nu ii cumpar nici un cadou, in schimb chiar daca e doar o traditie noi doi urmam traditia cizmulitelor.si apoi pun dulciuri, fructe si un cadou special facut de mine eventual sau bilete la un concert

| CristinaVrajitoarea a răspuns:

Ar fi haios daca iai da o baghea dinacea pentru ca pe unii baieti ii amuza lucrurile astea copilaresti.dar asta e pentru amuzament de adevarat o geaca, blugi, pantofi)adidasi, tenisi etc.

| SwettieNicki a răspuns:

Pai...o bluza sau un parfum for men...intreaba-l si ce ar vrea sau are nevoie:*

| istratep explică:

Asa spuneam si eu, dar am iesit cu prietenii in oras si ma intrebau fetele ce i.am luat, m_am simtit asa prost ca ele au luat toate si cred ca si el nu s_a simtit prea bine...adica nici el nu mi-a luat nimic si ma gandeam ca anul asta trebuie sa_i iau

| istratep explică:

I.am luat pana acum parfum,ceas,portofel,curea, bratara, un glob cu poza mea, haine si incaltaminte, nu stiu ce pot sa_i mai cumpar

| TheSmerh a răspuns:

Căști!