| MMarina a întrebat:

Ce credeti as putea slabi cu dieta asta.: Sa mananc numai fructe si legume, sa fac 50 abdomene pe zi si 50 geno fleziuni, SA nu mananc peste ora 6. Timp de 2 luniCe ziceti? Pt cel mai bun raspuns dau fundita.

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Daca treci brus la ea, nu cred ca are efect, dar mare grija la fructe cum le combini: citricile le poti combina impreuna, merele cu perele si prunele, bananele separat, stugurii la fel separat, caise si piersici impreuna.

legumele le poti combina cum iti trece prin cap

iar la sport trebuie sa cresti pe parcurs
faci 2 saptamani 50/50, urmatorele cresti cu 10 su 25 su cat te tine pe tine.

2 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Moaaa...nu e bine nici asa.Trebuie sa mai mananci si altceva decat fructe si legume.Mai combina-le si tu...

| Dana211 a răspuns:

Daca mananci numai fructe si legume vei avea probleme mai de sanatate. Si probabil vei slabi dar dupa ce nu vei mai tine dieta vei pune pe tine cam 1 kg pe zi. Incearca sa cauti o dieta care sa contina cate un pic din fiecare astfel incat sa nu iti dai metabolismul peste cap sau si mai bine mergi la un nutritionist