| Maria123A a întrebat:

Ce credeti ca i-ar placea drept cadou unei fete de 9 ani? Va rog sa imi raspundeti cat mai repede pentru ca sunt in criza de timp! VA ROOG!

Răspuns Câştigător
| EllaCikka a răspuns:

Paiii...
-un plus
-o bratara shamballa
-o bratara simpla
-o chestie cu HK(hello kitty)
-o papusa
-un catelus
-o carte
Bafta :*

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Un pluş şi o cutie de bomboane.

| sophieLY a răspuns:

Umm. O papusa? Adica, mie la 9 ani cam asta imi doream cel mai mult sa primesc.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Depinde de personalitatea ei, ii poti cumpara o fustita draguta sau o bluza cu niste desene..cartii de citit -unele cu multe imaginii-, niste cariocii cu sclipicii sau jucarii.Ii mai poti lua si un urs de plus dragut..Bafta si la multi ani pentru fata