| ioanabea95 a întrebat:

Buna TPU:* am si eu o urgenta stiti ca peste putin timp e ziua indragostitilor si n-am nici o idee de cadou pentru iubitul meu pentru ca inca nu-l cunosc asa bine suntem impreuna de aprox o luna si as vrea sa-mi dati voi niste ideei de cadouri pentru ca eu habar n-amcrying
aha. daca va ajuta prietenul meu are 19 anitongue

va rog raspundeti-mi cat mai repede sunt in criza de >timp:"

drept multumire dau fundita la cel care are cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| PeterAndrei21 a răspuns:

Buna! Eu sincer nu imi doresc nimic de la prietena mea, desi amandoi ne facem cadouri, cel mai frumos lucru e sa fi-ti impreuna, in acea zi, nu conteaza ce cadouri va face-tioh go on conteaza sa ii arati cu adevarat ca il iubesti!
Iar daca vrei neaparat sa ii cumperi un cadou, un parfum care iti place tie happy garantez ca daca il cumperi laughing o sa faca abuz de el...adica o sa se dea cu el`. Sau un lantisor cu initialele tale si a lui happy ar fi perfect si o inimioara intre initiale. Fundita?

2 răspunsuri:
| IceCube17 a răspuns:

Pai sa vedem daca este genu de smecheras care sufera sa nu i daruiesti nimic daca este romantic cu tine si ai banutzi ar fi perfect o bratara sau un parfum daca nu ai banutzi si iti este lene sa mergi la magazin un sarut de 5 minute ar fi perfecthappy fundita?

| ioanabea95 explică (pentru IceCube17):

Apreciez ca m-ai ajutat si imi plac ideile tale dar... idea cu lantisorul si initialele mi-a placut mai mult