| Unique a întrebat:

ce credeti ca s-ar intampla cu hi5-ul daca n-ar mai fi? dar cu voi? iubitorii de hi5?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj ce s'ar intampla cu el, nu prea imi pasa.
Cu mine? As cauta alt site unde sa postez pozele fara sa le poata lua nimeni.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-ar mai fi pitzi girls cu booth care sa isi faca reclama la instalatie si nici coca boys in calduri care sa le ceara insistent id-ultongue

| Ronnix a răspuns:

OMG! Tu ai idee ce spui?! Retrageti cuvintele! phbbbbt Daca nu ar mai exista hi5 toti cocalarii si pitipoancele ar invada myspace! =|
Doamne fereste! :-ss Teehee... glumeamhee hee sau... nu? o. O

| Flav a răspuns:

Am cont dar e pe privat si n-am mai intrat de mult timp.
Daca n-ar mai fi? Pai facebook, netlog si care naiba mai sunt, ce pazesc?

| Vizitiul a răspuns:

Iar chestii infantile! Nu s-ar intampla nimic, hi5-ul nu ne influenteaza cu nimic viata (mai sunt persoane care depind de hi5.) Cum naiba sa se schimbe ceva in bine in ceea ce priveste tara in care vietuim daca valul de tineri care urmeaza sa ne reprezinte se gandesc doar la lucruri superficiale, irelevante etc!?

| HBK a răspuns:

N-am mai devenii vedete peste noapte.

| yellowalien a răspuns:

Ah, Dumnezeule, asta e sfarsitul! laughing))
hi5 oricum a pierdut si pierde in continuare teren in fata myspace-ului si a facebook-ului. E pe cale de disparitie din cate vad, deci nu s-ar intampla nimic grav. laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă n-ar fi existat hi5-ul ar fi fost genial. Foarte mulţi cocalari şi piţipoance nu ar mai fi devenit asta ci ar fi pus mâna pe o carte de limba română şi şi-ar fi văzut de şcoală.
Acum, pentru că există, e bine să rămână căci, aşa cum spune şi ronnix, nu mi-aş dori ca aceste specimene să invadeze facebook-ul (deja cam încep însă s-o facă...), myspace-ul, blogger-ul, etc. etc.

| darrio2007 a răspuns:

Am cauta altceva.Hi5 nu este singurul site de acest fel.

| Pisiii :x a răspuns:

yawn si asa nu ma prea ocup eu cu hi5. Mi l-am facut asa...ca sa pot vedea alte profile care sunt pe privat si eu le adaug la prieteni.

Deci daca nu ar mai exista ( eu cred ca e imposibil ) nu prea miar pasa.

Parca vad pitipoancele "Fata, ce sukar era fata hai5ul! Cum puii mei se poate intampla caterinca asta?"
laughing

| jony a răspuns:

Am emigra toti pe Googlerolling on the floor

| jony a răspuns:

Eu chiar nu inteleg si care e treaba daca isi face cineva cont pe myspace sau pe bloog sau pe pl.astia care gandeste asa parerea mea sunt chiar dusi cu pluta,,,, internetul e pentru toata lumea nu e doar pentru Ioan si Stefan etc...si chiar daca isi face cont pe seiturile alea cineva, nu e problema e pentru toti internetul!