| Alexandra060396 a întrebat:

Ce diferente sunt intre Sims 2 si Sims 3?
Cele mai bune si mai multe diferente primeste fundita...

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Parca ai si animale. Si imi multe chesti. Nu stiu prea bine, dar m-a inebunit un tip ...Parca aveai imi multe catiuni, oricume este o varianta mai buna cicawinking

| Mihai7best a răspuns:

Grafica si multe lucruri adaugate... sunt multe

| ArexuDeea a răspuns:

Sims 3: poti alege ce nuante sa ai la par haine piele si obiecte
locurile sunt mai frumoase si poti alege personalitatea
dar in sims 3 nu poti avea animale, nu sunt fiinte gen robot vampir lup om planta etc
iti trebuie inca ceva sa faci mai multe orase la joc in fiecare zi daca il pui sa sufle in lumanari creste
jocu are mai multe defecte parerea mea e ca ar trebui sa combine sims 2 cu sims 3