| anonim_4396 a întrebat:

Ce este Metin2 de fapt? Eu am jucat Metin si nu mi-a placut.Nu vreau sa le zic ceva rau fanilor, dar eliberativa de calculator! Traitiva viata cat puteti! Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| δεάδℓλκιss a răspuns:

Pai...poate tie nu iti place, dar poate altora da. Eu chiar joc metin si sunt "fana metin2" asa cum ai spus tu, dar am si eu viata meawinking si sincer nu stiu de ce sa ma eliberez de calculator, pentru ca nu sunt legata de elwinking Daca ai vazut 2-3 "idioti" jucandu'se non-stop, asta nu inseamna ca toti sunt la fel. Aaa, da! Sa nu uitam! Metin2 este un joc de fapt, si nu ce zic unii nebuni, cum ar fi profa de religie a unei prietene laughing care spune ca este un program "diabolesc" in care copii sunt invatati de mici sa omoare "natura" si sa fie "destrabalati" laughing si ca din cauza acestui program si a altora va veni sfarsitul pamantului, pentru ca noi, cei care jucam, vom face in realitate ce facem si in joc laughing dar bineinteles ca prietena mea a avut un coleg cu mai mult curaj, caruia i s-a scazut nota la purtare pentru raspunsul : Dar dvs de unde stiti despre ce e vorba in joc? L'ati incercat? laughing Si inca cevawinking Tu nu ai auzit de cratima? Sau macar foloseste apostroful, ca mine (eliberativa si traitiva) si "de fapt" al tau se scrie "de fapt"

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Metin 2 este doar un joc. care este placut de multi, si mi-a placut si mie odata, si eram aproape obsedat, dar trece repede, pentru ca te plictisesti facand mereu acelasi lucru, omorand si omorand monstruu...
Eu nu imi traiesc viata cat pot, pentru ca nu-mi place sa o traiesc cu oamenii care ii am aici cu mine, mai bine o traiesc singur in casa sau la pc decat cu ciobanii si cu needucatii de aiciwinking poate asa sunt si unii care stau mult la pc, ca minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi merge tastaatura