| alexaaa a întrebat:

buna! Ce faceti atunci cand sunteti melancolici, cand va e dor de anumite pers si nu prea suportati pe nimeni din jurul vostru?
v-ati simtit vreodata asa? mrs:*

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Pai in fiecare zi ma simt asa.Ma inchid in camera mea si ma gandesc la diverse chestii, ascult muzica, fac activitati care sa ma detensioneze cumva.Si incerc sa gandesc pozitiv chiar si in cele mai negre situatii care par fara iesire.Bafta!

| Luiza_4763 a răspuns:

Bunabig grin. Mi se intampla des acest lucru. M-am obisnuit. Ascult muzica, incerc sa ma relaxez, sa uit de tottongue.

Si de obicei este bine sa dormi daca ai nervi [ ' nu suporti pe nimeni din jurul tau ' ]. big grin