| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca nu va potriviti cu nimeni din jurul vostru? Daca, da. Ce ati facut in cazul acesta?

Răspuns Câştigător
| Lυα a răspuns:

Da.
Am stat un timp singura. si am asteptat pe cineva mai. potrivit. happy

5 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Da,simt asta de fiecare data,dar imi place ceva sa fac,care ma face sa uit de asta,acest lucru fiind,sa joc teatru in fata tuturor,sa arata tuturor ca sunt de treaba,desi eu nu suport,uneori incep sa ma plictisesc,dar pur si simplu ceva din minef ace asta, sa arate ca sunt altcineva nu cine sunt, sa faca sa par de partea lor desi nu sunt.

| DonCorleone a răspuns:

Sincer sa fiu da
dar am incercat sa ma socializez
si am reusit sa ma integrez in societate
totul depinde de comportament
trebuie sa fii mereu fericit/a si cu capul sus orice s-ar intampla
ar trebui sa intrii in vorba cu colegii sa iesiti la suc
sa ai o atitudine de om fericit si totul va merge ca pe roate
sper ca te-am ajutat;-)
funda :-X :-) :-D

| LolNope a răspuns:

Am incercat sa ii potrivesc pe cei din jurul meu cu mine.

| ASDSM a răspuns:

Pai dar,si nu am facut nimic,pentru ca nu aveam ce face,pur si simplu daca nu ai intalnit persoana potrivita, va veni odata si odata, atunci cand te astepti mai putin

| mynameiselena a răspuns:

Of...dar cum sa iesi cu ei la un suc, cand nu te simti bine in preajma lor? Da...am incercat sa stau si singura, dar parca mai rau imi este laughing Oriunde esti inconjurat de oameni care se cred. buricul pamatului si nu suport sa stau in preajma lor.ma gandesc daca exista un loc fara persoane de acest gen.dar nu prea cred laughing