| BluLăvzIu a întrebat:

Ce faceti? Ma gandeam sa facem un fel de joc.Sa imi ziceti si mie numele, culoarea preferata,, filmul preferat, mancarea preferata, stilul preferat, orasul vostru, varsta. Vreti? Cine are cele mai multe in comun cu mine funda si restul pentru ca ati raspuns garantat vot. Vreti?

Răspuns Câştigător
| RaulSatMareanu a răspuns:

Nume:Raul,Culoarea preferata:Negru, Varsta:12, Localitate:Satumare,Mancare preferatatongueizza, muzicaa preferata:CRBL K-boom, LaLa Song Kam atatea despre mine funda?

2 răspunsuri:
| cL33loo a răspuns:

Robbie, Turcoaz, Friday, prosciuto funghi laughing, stilul? pur si simplu am un stil asa de oras, nu fitos, dar nici cocalarhappy... Timisoara, 17.

| alexsweet1234 a răspuns:

Nume:Alex,culoarea preferata:negru, Varsta 12, Localitate Curtea de Argesbig grin