| MarinaD a întrebat:

Ce filme cu vampiri imi recomandati? Pupkiss

Răspuns Câştigător
| AneDăă a răspuns:

Heii.Te rog din suflet urmareste "The vampires diaries" e un super-film drama,romantism actiune, groaza, tot ce vreiEu abia astept sezonu 3 e super Sau... "Buffy" e un film superr! Te rog vizioneaza-le.Si imi dai te rog fundita?kiss

5 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Dacă eşti o persoană pasionată de contemporaneităţi, încearcă "The Vampire Diaries", "Twilight Saga" sau "True Blood."
Mie, personal, îmi cam displac cele menţionate mai sus, aşa că dacă ar fi să îţi recomand un film cu vampiri care mi-a plăcut cu adevărat, aş spune "Interview With The Vampire".

| Aylee a răspuns:

Va tampit filmele alea cum s-or chema Diareea Vampirlor, cacamas pe ele

| Maditzaa16 a răspuns:

Mie imi place ft mult filmu : Interviu cu un vampir! Este foarte interesant filmu love struck.

| justifyme a răspuns:

Serial : the vampire diaries
film : twilight

| Jony2000 a răspuns:

Twilight: 1,2, 3 Jurnalele Vampirilor si asistentul vampirului...

Fundabig grin?