| andreuxxaa9095 a întrebat:

Ce i-as putea cumpara prietenului meu de ziua lui, avand in vedere ca suntem impreuna doar de 4 zile? Nu am absolut nici o idee. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| RoyalLuxury a răspuns:

Ceva simbolic si fara valoare. Parerea mea este ca durata scurta de cand va cunoasteti ar trebui sa fie un factor decisiv. Sigur este suficient si ceva simbolic.

2 răspunsuri:
| FastAndFurious a răspuns:

Nu trebuie sa fie ceva prea consistent si nici cu semnificatii.
Ia-i un tricou. E banal si asa trebuie la 4 zile.

| sconcsurias a răspuns:

Ai idee de ceva care isi doreste el foarte mult? Sau ii poti cumpara ceva de plus, un ursulet sau o inimioara, asta daca vrei sa ii faci cadou, avand in vedere ca aveti doar 4 zile ai putea sa nu ii cumperi nimic. happy