| D3nna a întrebat:

Nu stiu ce as putea cere de ziua mea ( avand in vedere ca am cam de toate ). Imi puteti da vreo idee?/ Multumesc si fundita

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cere si tu o carte de credit pe care sa ti-o alimenteze apoi lunar.Acum,la inceput, sa-ti puna o suma multumitoare si apoi, cotizatie in fiecare luna.Vei avea libertatea sa iti iei ce-ti doresti dar sa si economisesti, daca vrei.Banii tai, deci.Si la multi ani! Pa!

| Dakota a răspuns:

Sunt cam in aceeasi situatie laughing si nu am ideei. nu stiu. de 2 ani tot le cer bani de ziua mea pentru ca alt ceva nu stiu ce. si daca e sa vad ceva frumos prin oras imi iau si il consider un cadou de la parinti big grin

| Damii a răspuns:

Un laptop ar fi perfect!
Eu l-am primit de ziua mea si il iubesc mai mult decat orice!
Bine asta daca nu ti se pare ca le pui pe persoanele dragi la cheltuiala!