| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna atunci cand plangi pentru un baiat? crying

funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Poi e clar ca ai inceput sa il placi, sfarsind prin a tine la el destul de mult. Un sentiment frumos, dar deseori ff durerossadDesi de multe ori ei nu merita.big grinDeci inseamna ca ti la el si o sa presupun ca tu plangi pentru ca el nu simte acelasi lucru, nu? Oricum asta inseamna.

11 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Melissalove struck! Atunci cand plangi dupa un baiat inseamna ca l-ai iubit u toata inima iar daca nu il mai ai inima tia ramas singura si bantuita de faptul ca nu mai este.Asa-i dragosteacrying

| RoRoxana a răspuns:

Se spune ca daca nu suferi nu stii sa iubesti.Deci inseamna ca il iubestisad

| InsaneDoll a răspuns:

Ca esti o fata care chiar iti pasa de cei din jur.Esti o fire sensibila si sufletistahappy fundabatting eyelashes?

| OHmyGosh a răspuns:

Ca il iubesti foarte tare si ti-e dor de el...
Cam asa s-ar explica.

| andreeeeea a răspuns:

Il iubesti
si`ti pare rau ca nu il ai langa tinehappy
dar hei.stai lina
nu esti singura care trece prin asa cevastraight face

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Eu cred ca suferi din dragoste.Esti innebunit dupa el dar nu stii cum sa iti exprimi sentimentele tale fata de el.Esti o persoana sentimentala.Pa si succes cu acel baiat si fii putin mai ambitioasa cand e vorba despre baietii incearca sa te bagii in seama cu ei sa sa discutati despre lucrurile lui preferate.Pa si sper sa iti fi fost de ajutorul mesajul meu.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Eu cred ca inseamna ca esti qr0as_a

| Lylly a răspuns:

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cine merita nu te va face niciodata sa plangi!

| DarinaLove a răspuns:

Logic
placere,iubire
Si mie mi s`a intamplat
gelozie,mai bine zis, sau altele.
dar asa e dragostea, n`ai ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca-l iubesti mult

| sweetyy a răspuns:

Inseamna ca il adori si ca il vrei aproape...Si se pune intrebarea de ce plingi? Nu te accepta?