| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Are rost sa plangi dupa un baiat care nu te place?

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Gandeste-te ca nu e singurul baiat din lume si ca totul se intampla cu un scop. Daca nu te place si nu o sa fiti impreuna, asta inseamna ca acea relatia nu va functiona si te va rani, deci mai bine lasi lucrurile asa. Cel mai urat lucru este sa plangi din cauza unui baiat. Gandeste-te ca nu ai gresit nici tu, nici el, dar a pierdut oricum o fata inteligenta si frumoasa (indiferent cum ai fi) :3
Tu esti singura care decine cine merita si cine nu atentia ta. Dupa parerea mea nu merita sa plangi pentru un baiat niciodata.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu te place? sigur ca nu merita

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru RAY):

Da nu ma place..Bine daca nu se merita! Merci puppy dog eyes

| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| Danysan a răspuns:

Nu are rost sa suferi pentru cineva care nu iti imparte aceeasi dragoste.E total aiurea si nu vad rostu. Daca nu te place asta e.Nu poti sa obligi pe cineva sa fie cu tine happy.Dar depinde de situatie -poate sa nu te palca nu numai din cauza aspectului fizic ci si din alte motive cum ar fi comportamentu!

| Zabbyel a răspuns:

N-are rost (o sa intalnesti tu pana la urma un baiat presupun curand)winking

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca o mancare nu-ti place o mananci?

| BlueViP a răspuns:

In niciun caz nu! Dar la tine plansul e la comanda?

| ionutionutzica a răspuns:

Nu.