| piersicuta9000 a întrebat:

Ce înseamnă când visezi un băiat ca te sărută (necunoscut) apoi te vezi într-o mașină cu țigani?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sarutul in vis este despartire...
Si tiganii boala...
O zi buna happy

| T0T a răspuns:

Că o să fii violată de țigani peste 14 ore și 23 de minute.

| Mayhem666 a răspuns:

Inseamna ca vor veni tiganii dupa tine ca sa te sarute laughing

| Divy a răspuns:

Stai printre oameni vicleni, tâlhari sau mincinoși, aia cu sărutul e discutabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic, wtf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ai niste ganduri foarte ciudate.
Dar nu-i nimic, eu visez dinozauri cu cap de gandac. rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dinozauri cu cap de gandac? laughing
Eu visez fetite moarte cu parul negru pe fata si imbracata in negru, si i se vad ochii rosii printre plete care stau langa patul meu si se uita la mine cand dorm.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Am si eu fobiile mele. laughing
Prea multe filme horror? rolling on the floor

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Posibil laughing
Am mai visat ca eram intr-o casa parasita cu sora mea, o vecina si un vecin si ne plimbam pe acolo si am gasit un fel de trapa in podea si cand am deschis-o am gasit un cadavru de copil aproape descompus si intr-o camera era o mireasa moarta care voia sa ne omoare si pe noi asa ca am fugit, chiar daca acea camera era incuiata.
Posibil sa fie din cauza filmelor de groaza laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nee, sigur nu sunt alea de vina. rolling on the floor)
Eu dupa ce vazusem oglinzi malefice incepusem sa devin paranoica. rolling on the floor Iar a doua zi tata statea dupa zidul bucatariei, m-am dus la baie iar cand m-am intors a facut un pas in fata si i-am vazut reflexia in oglinda. Pur si simplu am tipat. rolling on the floor)

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica filmul Mirrors? L-am vazut si eu, adica le-am vazut pe toate 3, ca sunt 3 parti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu le-am vazut pe primele 2 acum ceva ani ( mai multi laughing ), o sa caut si 3 sa-l vad. Mersi ca mi-ai zis de el. ^^

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-ai pentru ce. Eu le-am vazut acum cativa ani pe toate 3, dar le-am vazut in aceeasi zi, unul dupa altul, si apoi m-am mai uitat la alte 2 filme de groaza, dar nu mai stiu cum se numesc, sau despre ce erau, oricum asta e recordul meu deocamdata, de 5 filme de groaza intr-o singura zi, unul dupa altul.

| mnbvf a răspuns:

Nimic.

| Regedesubmunte a răspuns:

Nu prea multe, partea cu baiatul cred ca ti-a placut, partea cu tigani cred ca e din cauza ca poate esti rasista si nu sti!
Oricum visele nu sunt realitate!
Multa bafta la vise cu baieti si nu cu tigani!