| alinutzacodruta a întrebat:

Ce materii fac daca urmez facultatea de geografie din cluj, specializarea geografia turismului? din ce dau examene? iar practica in ce consta?
As vrea raspunsuri cat mai detaliate. big grin

aaa si inca o intrebare: ce ati alege? invatamant la distanta sau la zi? si de ce?big grin

astept raspunsuri serioase. e important pentru mine big grin

2 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Rezolvi treaba asta cu Google intri scrii facultati Cluj daca gasesti la facultatea care o vrei te uiti si fi smechera cauta ceva asemanator cu intrebarea ta tot pe TPU numai bine

| alinutzacodruta explică:

@kidufulldrop Daca gaseam pe Google atatea detalii cate am cerut eu, crezi ca mai postam aici?