| iStarry a întrebat:

Buna happy ce materii o sa am in clasa a 9-a la stiintele naturii?(specializarea biologie) Ca mai e putin si incepe scoala si nici nu stiu ce caiete sa iau

1 răspuns:
| LittleEvil666 a răspuns:

Toate materiile care sunt si la mate info iar din a 11 scapi de informatica si ramai doar cu TIC
Doar Matematica cei de la Mate Info fac M1 iar tu M2 in rest aceleasi materii inclusiv Desen si Muzica pana in clasa a 11 a si in plus din ce stiu eu e Logica atat.