| stefania1997 a întrebat:

Ce materii se fac la profilul economic? Cate ore din fiecare?

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Contabilitate,marketingul afacerii,comunicare profesionala, asigurari, contracte comerciale(drept), SCP(numai stiu ce inseamna)

Depinde ce clasa esti, astea toate is module, 3 ore de mate si romana pe saptamana(faceam eu)3ore de fiecare modul/saptamana.
Se face biologie, chimie, fizica pana in clasa a 10 a.Pe a 11-12 se fac mai mult module.

Mai asteapta si ale pareri, poate sor schiimbat programa.

Numai bine!