| shadow23 a întrebat:

Ce nebunii ati facut in generala sau liceu? sau oricare intamplare amuzanta. nu conteazahee hee funda!

Răspuns Câştigător
| AlexSadik a răspuns:

HA HA HA! in generala prin cls a 7 a parca eram pe scara profesorilor si jucam "atinsa", si eu mai idiot mi am luat adidasul si am aruncat dupa unu in gluma si el copil destept a dat cu piciorul adidasului meu si a picat printre scari nu stiu cum si a cazut la etajul 1 in capul UNEI PROFESOARE! am mers descult sa mi recuperez adidasul care era in cabinetul directurului ( am avut noroc ca se grabea la o sedinta si nu mi a restinut numele) i am explicat ca am cazut pe scari TEATRU LA MAXIM si mi a intrat piciorul printr e scari si asa mi a cazut adidasul, acum primsc si eu funda aia?

5 răspunsuri:
| Twatwaffle a răspuns:

Am adus cainele la scoala si l-am legat de calorifer...etc.laughing

| SaMoriTu a răspuns:

Pff...

Am lipit creta de tabla la profa de mate...
La ora de romana am plecat in laboratoru` de info
Am sunat`o totsi pe diriga si i-am spus ca totsi ne-am rupt piciorul
i-am deshurubat scaunu la profa de geogra
i-am spus la profa de muzica sa treaca peste pragul ushii dar sa ridice cat de mult poate picioarele [avea fusta scurta si s`au cam vazut chilotsii]laughinglaughing
La baie, am adus shampon si spumant de baie si am facut pe acolo numa spuma
Pe wc am pus o folie de plastic si cand cineva a vrut sa`si faca nevoie. Surprizaaaa! Urina peste tot laughing
Pe jos in clasa am pus numa foii mototolite big grin
L`am facut pe un coleg sa creada ca are halucinatsii, ii tot schimbam scaunu si bank, si ghiozdanu`
si mai multe :X

| Kat_6866 a răspuns:

In generala in a 7-a am venit costumati la scoalahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cate si mai cate, odata am aruncat cu laptele acela la pahar in capul unor alti elevi de la etaj laughing odata am dat cu sampon prin clasa si facusem patinoar laughing) i-am pus un surub pe scaun unui profesor laughing

| lucrurisimple a răspuns:

Desi sunt fata jucam lapte gros cu baietii prin clasalaughing sau chiuleam cu totii in orele de economie si mergeam la baraj sa facem poze iar apoi i le artam profului sa ne dea cate un 10 pentru elelaughing, o data am adus zeama de varza si am udat buretele am sters tabla si am udat florile...foarte tare