| iKivy a întrebat:

Prieteni, ce nebunii ati mai facut pe la scoala? Aveti vreo intamplare amuzanta? big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hilde a răspuns:

Cat de dor imi e de liceu! Clasa mea era cea mai "rea clasa " asa ne barfeau toti profii prin cancelarie.Hai sa iti descriu cateva parti pe care le-am facut eu si colegii mei: am manjit cleanta de la usa cu miere, alaturi de mai multi colegi am spart un ghiveci cu flori si am scris R.I.P pentru o profesoara care vorbea la ora numai despre chestii paranormale/ morti, ne-am dat cu fard albastru toata clasa pentru ca diriginta folosea zilnic aceasta culoare, am predat ultimele teste de la romana cu nume false, am furat catalogul de foarte multe ori, aduceam porumbei sau caini in clasa, le dadeam sa manance si apoi ii lasam de unde i-am luat, am facut picnic in clasa cu ceapa, mici, mustar, katchup(deoarece cu o zi inainte toata clasa am fost la un gratarel la iarba verde iar ce ne-a mai ramas am mancat a 2-a zi la scoala), am facut caricaturi profesorilor pe tabla din creta. Bucurati-va cei care inca mai sunteti la scoala! Mie si acum imi e dor de primele ore cand ma duceam la cafa`, cand chiuleam in prostie toata clasa de am adunat toti in clasa a 10-a intr-un semestru totalul de 1421 de absente...as mai da 1 minut sa stau la o ora de literatura, sa joc cruce.super! orice moment sa il faceti cel mai memorabil si muuulte poze!

| SoranaCs a răspuns (pentru Hilde):

Ce frumos! 1deci acum am invatat sa profit de liceu!

| spyman a răspuns:

Am luat catedra cu niste colegi si am fugit cu ea prin curtea scolii, strigadoamna de biologie dupa noi, am murdarit profu de sport cu ciocolata ( cineva a adus nutella la scoala si a inceput o bataie cu nutella ), stateam cu picioarele pe banca,
am speriat profii ( de Halloween am iesit toti din clasa si am lasat lumanari aprinse si pe tabla era desenati tot felul de chestii urate si am intrat in spatele profei de istorie si am tipat cat de tare am putut s-o speriem. Atunci ne-a da afara (aveam o mana de manechin si avea sange pe ea. am speriat-o si mai tare cand a prins din greseala mana aia din plastic la usa si am tipat tare crezand ca e mana mea ) si am fugit in curtea scolii si am aruncat cu oua peste tot ) altele...

| maildu2010 a răspuns:

Da, Am scos catedra pe hol si am inceput sa dansez pe ea rolling on the floor))