| malinne a întrebat:

ce parere aveti despre aceasta pereche de blugi?
http://www.zara.com/......TH%2BSEAMS

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Nu`mi plac.desi sunt la moda hainele/incaltamintea barbateasca straight face

| Nicoleta a răspuns:

Am mai vazut fete cu genul asta de blugi. Mie personal nu imi plac.
Prefer genul asta:
http://www.zara.com/......THE%2BBACK
http://www.zara.com/......VE%2BJEANS

| Nicoleta a răspuns:

Parerea mea este sa nu ii incerci.Cum spunea cineva anterior, moda e frumoasa pana la un anumit punct.

| Ana a răspuns:

Sunt draguti

| anaid a răspuns:

Foarte naspahappy nu asi purta asa ceva pe strada nici daca asi fi platitahappy

| Dariana a răspuns:

Sunt simpatici, dar parerea mea ca nu vin bine cu acei balerinistraight faceParerea mea, acum daca altora le place treaba lor, nu ma bagstraight faceAr merge mai degraba cu o pereche de sneakers(shoesi inalti), skateri, adidasi sau tenesi. Oricum sunt frumosi si merita cumparati!happyO seara placuta!happy

| Dariana a răspuns:

Blugii de pe site. ul Nicoletei sunt mai simpatici si merg asortati cu orice.:X

| MICHAel a răspuns:

Sa stii ca moda duce si ia pana la un anumit punct. pana acolo de unde incepe uratenia sincer daca iti plac si arata bine pe tin tii poti lua dar dupa parerea mea arata oribil nu blugi ci persoana care ii poarta,, stau pe ia ca pe " sarma"

| SeNyS a răspuns:

Nu-mi plac...

| malinne explică:

Da sunt frumosi de pe site-ul nicoletei. imi plac. dar acest model am. as incerca ceva nou thinking
de aceea am cerut parerea.