| mango_7455 a întrebat:

ce parere aveti despre Aurel Vlaicu? pentru ca sunt in clasa a 8a(mrg eram) si nu stiu ce liceu sa pun primul si m-am gandith la Vlaicu.filologie:X imi poate spune si mie cineva cum este la Vlaicu? cum sunt profesorii...si asa mai departe?batting eyelashesplsss

4 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

"mrg" ce inseamna?
gandith? adica?
ma rog.
Scrii oribil.
Ce parere avem despre Aurel Vlaicu?
A fost un inginer roman, inventator si pionier al aviatiei romane si mondiale.
Formuleaza corect intrebarile.

| mango_7455 explică:

Se intelege din contest ca ma refeream la Colegiul National Aurel Vlaicu...asa ca nu te mai da desteptwinking

| mango_7455 explică:

Context skz

| mango_7455 explică:

Context*