| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile de pe net care prevad minuni pentru cresterea in inaltime?
Sunt oare eficinete?
A incercat cineva thinking

Răspuns Câştigător
| anira a răspuns:

Cartile alea sunt niste tampenii. nu exista ceva care sa "prezica" un lucru de genul astalaughing)
cresterea in inaltime tine de genetica si de bioritm. daca menstruatia a venit pentru prima oara la o varsta mica asteaptate sa nu mai cresti mult...sau poate deloc. oricum nu ai cum sa cresti mai mult de 10 cm in plus fata de media inaltimii partintilor...asadar nu crede toate prostiile de pe net.

2 răspunsuri:
| xXCrystyanXx a răspuns:

Cartile/persoanele care "prevad","ghicesc","prezic" sunt falsuri.De unde sa stie o carte cat vei creste tu? Acelea sunt doar bazaconii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Iluzii, iluzii, iluzii!
Sunt sporturi pentru înălțare - volei, înot, handbal, baschet. Îți alegi unul dintre ele și te antrenezi de 3 ori pe săptămână și vezi ce rezultate ai după 6 luni.
Pa, pa.