| LiquidICe a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile Harry Potter? Sincer, mie nu-mi plac dar le-am gasit intr-un top 'must read' si mi s-a parut ciudat.Adica,de ce 'must read'? Nu mi se pare deloc interesant, mai mult pierdere de vreme aiurea.

Răspuns Câştigător
| Cristi_1137 a răspuns:

Pai, lectura este importanta iar in cartile cu Harry Potter gasesti cea ce nu vei gasi in alte carti, sunt extrem de interesante si chiar te captiveaza, cititul este una dintre placerile vietii, cartea bate filmul tongue, iar in carti iti poti imagina personajele asa cum vrei tu, in schimb filmul iti ofera doar cateva idei fixe, dar oricum "Gusturile nu se discuta" Succes

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Nici mie nu mi se pare cine stie ce Harry Potter.Am vazut filmele dar nu am degand sa ma apuc sa citesc vreo carte.Trebuia s'o fi facut pana in clasa a 5-a. happy

| nicusor_4160 a răspuns:

Despre carti am o parere buna dar despre film este aiurea am vazut o faza cand cameramanul il filma si la srins si pe el