| Dash a răspuns:

E minunat!
Bravo

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Foarte frumos.
felicitari :*

| smile explică:

Andrutzza eu sunt autoarea acelui blog. Aveam nevoie de niste pareri de la voihappy

| smile explică:

Iulia,uite cum sta treaba.In primul rand mi-ai dat de inteles ca as fi pitipoanca sau curva(,, adica curvele si pitipoancele de la mine din clasa si scoala au chesti de genu la `despre mine` pe hi5 sau facebook'').In al doilea rand nu sti cand am avut eu de suferit si plus ca viata mea nu a fost niciodata asa de,, roz'' asa ca sa numai vorbim daca nu stim cum sta de fapt situatiawinking.Si nu ma simt jignita ci dimpotriva fiecare are dreptul de a-si spune parerea chiar daca este buna sau rea...

| AnnnaMarrria a răspuns:

Ce sa spun...km tot ce a invatat ea acolo este adevarat!
are dreptate cu majoritatea lucrurilor!
tu ce parere ai?

| BellyGiggling a răspuns:

Buna
sper sa nu te jigndesc... dar suna naspa `de copila` de copil era mai bine
si mi se ppare pitiponceala... adica curvele si pitipoancele de la mine din clasa si scoala au chesti de genu la `despre mine` pe hi5 sau facebook
vor sa para interesante dar de fapt nu sunt...ca de fapt viata lor chiar e in roz si doar vor sa preia viata de la alti copi care au viata in negru.
`Am invatat ca mereu va exista un EL`sau`Am invatat ca nu am nevoie de el`
totusi.
vor sa. nu stiu ce vor nu ma intereseaza de fapt dar asta e parerea mea sper ca nu te-am jignit oricum.

| Ramo_9946 a răspuns:

Ft fain