| puppy16 a întrebat:

Ce parere aveti despre LG cookie fresh. Vreau sa cumpar un telefon(vodafone) Si la mega 6 este 49 de euro. Ce credeti?:D fundita
uitati linkul : https://www.vodafone.ro/shop/lg-cookie-fresh/12790014.13 980019.pr

Răspuns Câştigător
| JoMo a răspuns:

Am eu un LG cookie fresh si e najpa rau nu are wierless in primul rand in al 2 lea e vechi si nu sunt multe aplicatii pentru el.Eu zic sa te mai gandesti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu din asta si e varza. Dupa un timp se strica si face figuri, nu are aplicati mai deloc, dar are radio pe care poti sa-l asculti fara casti si asta e singurul lucru bun... De touchscreen nici nu mai vorbesc. E V A R Z A touchscreenu'.

| Satanel8964 a răspuns:

Telefon din asta are verisoara mea si e foarte bun! are multe aplicatii pe el si daca iti place sa asculti muzica asta e telefonul perfect pentru ca se aude foarte tare