| kate68 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva va rog frumos? Mi-as dori un telefon Nokia C3, pe Vodafone.
Din cate arata aici : https://www.vodafone.ro/shop/nokia-c3/19010040.19940083. pr un telefon cu Mega 8 pe doi ani si alt abonament e 39 euro, iar unul fara conectare e 99 euro. Tinand cont ca nu stiu ce este un Mega 8 pe doi ani, daca imi cumpar o cartela vodafone pe abonament, cat ar costa doar telefonul?

Sfaturi va rog frumooss! :X, Thank you! Promit solemn cu sinceritate funda si voturi pozitive :X

Răspuns Câştigător
| florin193 a răspuns:

Nokia c3 costa in jur de 4-5 milioane, depinde si din ce magazin il cumperi dar te-as sfatui sa il cumperi dintr-un magazin cosmote fiindca telefoanele sunt mai ieftine fata Orange sau Vodafonewinking

| kate68 explică (pentru florin193):

Da, logic. pentru ca acest "cosmote" nu functioneaza bine tongue... eu spun ca acolo zicea ca e de 2 milioane aproape daca ai abonament si mega nu stiu cum. sad. si, cu cat e mai ieftin, cu atata e mai bine happy

| kate68 explică (pentru florin193):

Pfff. bine iti dau funda ca oricum nu imi mai e folositoare intrebarea. :p. pff.