| ellena99 a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele de la Elmiplant din gama Skin control? Spuneti daca le-ati folosit.

1 răspuns:
| Brittanie a răspuns:

Buna.Cred ca sunt foarte bune.Cum zice si reclama:
,, Arborele de Ceai, cunoscut pentru proprietatile sale antibacteriene, mentine tenul curat si fara impuritati. Extractul de Bambus tonifica pielea si reda tenului tau textura neteda si catifelata.
Tenul tau isi redobandeste aspectul natural si sanatos. Stralucirea in exces este indepartata, iar tenul tau este hidratat eficient si revigorat."
Este foarte bun.Bafta!happy