| ScarlatElenaa a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul BlackBerry Curve 8520? la ce pret il pot achizitionabig grin? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Am avut si eu un telefon din asta.pana sa-l uit in pantalonii care au fost bagati in masina de spalat. E foarte frumos modelul si m-am descurcat foarte bine cu el.

http://www.telportal.ro/telefon-BlackBerry_Curve%208520.htm

Funda:)

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Este foarte bun telefonul, perfoarmant și o să te țină destul de mult. Dacă îți place modelul poți să îl cumperi. Prețul diferă de la magazin la magazin.
Întreabă la mai multe magazine de telefoane și hotărăște-te la care este prețul mai accesibil.

Baftă.

| ccriss a răspuns:

E ft bun eu am big hug depinde acum se dau ft iestine maxim 5 milioane pentru ca sau facut foarte multe si nu mai au unde sa le vanda incearca sa le iei de pe net ca le iei mult mai ieftine decat din magazin