| EuuMary a întrebat:

Buna,ce parere aveti despre the wanted?

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Una proastă. Sunt contra lui One Direction și de aceea îi displac.Fiecare cu gusturile lui!
Pa, pa.

| EmilyMegan a răspuns:

Eu sincer am o părere bună despre ei. E greu să fi şi Direcţioner şi membru din TWFanmily acum, cu toate certurile dintre ei, însă nu prea îmi pasă. După părerea mea băieţii cântă foarte bine, le pasă de fanii lor - de aceea fac şi WantedWednesday - şi nu merită toată ura pe care o primesc. Majoritatea Direcţionerilor îi insultă fără ca măcar să ştie ceva despre ei, mnah...