| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre Universitatea De Stiinte Agronomice si medicina Veterinara, Fac. Management si Inginerie Economica in Agricultura?
dupa terminare ce as putea face? nu imi place delocsadsad ca se vb numai de agricultura si nu pot spune ca am cunostinte in domeniul asta care sa ma ajute apoi... am ajuns aici din recomandarea unui amic dar se pare ca nu a fost deloc pe placul meu...
m`as inscrie la alta facultate dar nu am idee la care, ca mai tarziu sa am si unde profesa!
va rog ajuta ti ma cu un sfat fie el cat de mic!

1 răspuns:
| bogdan1004 a răspuns:

Eu zic sa intri unde am fost eu :Academia militara sau de politie(am fost eu) sau Facultatea de drept(avocat, judecator) pshihologie, de medicina