| marialungu a întrebat:

:* ce pareri aveti despre nini de pe dysnay chennel. mie nu imi place ca nu isi mai schimba coafura parul ei e intotdeauna cu bretonul in stanga si dreapta daca l-ar prinde ar arata mult mai bine. dar voi ce parere aveti despre ea si despre celelalte personaje? si va mai rog ceva cum o cheam pe fata aia care a aparut pe la jumatatea filmului ca re a facut schimb cu chinezoaica si e f frumoasa imi spuneti CUM O CHEAMA?

2 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

O ceama Andy a facut schimb de experienta cu Cho

mieimi plac toate persoanajele deoarece fiecare prezinta un alt tip de caracter

| AprilSundayMorning a răspuns:

Corect este disney channel