| Loryoficial a întrebat:

ce porecle stiti pentru numele LORAND? [in afara de Lori ]
dar porecle pentru numele ANDREEA? [in afara de deea ]

MS anticipatbig grin

5 răspunsuri:
| mistakeofyourlife a răspuns:

Pentru Andreea: Andre, Andra, Ada, Didi (bine poate e un pic cam ciudata dar cunosc o persoana care are aceasta porecla), Andu.
Si...pentru Lorand: Andu, Andy, Lora...

| Loryoficial explică:

rolling on the floor lorand e nume de baiattongue si ii cel mai ciumeg nume happy tonguetonguetongue

| d33a a răspuns:

Pt Lorand: Lord, Randi
Pt Andreea : Andăr, Deeutza, Dizi, Andreea, Andreutza, Andrushca, Andra, Andrelicious, Andri, Andrutza, Andrix, And, Dee, Andree

| Larisaa88 a răspuns:

Buna! :* Pentru numele Andreea: Dede, Deuta, Dee, Ada, Anduta, Aduta, Andrusca, Dee-dee, Andre, Dydy, Dydysor.

Pentru numele Lorand thinking : Lory, Lora, Andu, Andutica... Loranduta poate big grin.

Bafta! :*

| lildex a răspuns:

Pentru andreea poti folosi "dideea" de la deedee laughing