| anne0006 a întrebat:

Buna,ce pret are un papagal nimfa la targul de animale de langa Europa-Dragonul Rosu?

2 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Eu am vazut la un pet shop cu 140 de lei.

| Elenuca3567 a răspuns:

Si eu imi doresc mult o nimfa...mai am un perus de 7 ani si as vrea sa am o nimfa cu care sa se inteleaga...nu cred ca am sa-i tin in aceeasi colivi oricum.
Pretul animalelor e mult mai ridicat la petshop decat in targuri, piete sau daca ii iei direct de la crescatori. Daca stii sa te targuiesti, la un crescator sau la un targ, cred ca poti lua un papagal nimfa cu mai putin de 50 de lei... happy ai grija de unde-l iei si uita-te bine la el inainte, sa nu fie bolnav.