| ClaudiuBrasov a întrebat:

Gasesc in EUROPA sau in DRAGONUL ROSU carduri de memorie si stick-uri? Daca da, la ce pret?

3 răspunsuri:
| prisacarul56 a răspuns:

Claudiule,lasa-le naibii de chinezarii si du-te la un magazin specializat chiar daca te costa ceva in plus.

| ClaudiuBrasov explică (pentru prisacarul56):

Dar alea din magazin unde crezi ca sunt facute. Nu imi trebuie pentru mine, imi trebuie mai multe bucati pentru altceva, ma intereseaza doar pretul.

| prisacarul56 a răspuns (pentru ClaudiuBrasov):

Daca-i vorba de pret e clar ca lumina zilei domniile lor chinezii îi bat pe toti.Si bine zici ca doar toate transnationalele astea barosane or fugit la ei, de parca noi astialalti am avea ciuma. Avem in oras firma Leoni.Si astia or facut o linie in Rep.Moldova,cu gandul sa-si ia talpasita de la noi.O pornit linia de fabricatie si dupa 3 luni or vrut sa mareasca viteza benzii de productie.Moldovenii le-or spus ca daca maresc viteza de lucru sa vina si sa lucreze ei. Asa ca domnii de la Leoni si-or strans catrafusele, si-au remontat linia inapoi la noi.