| Dianaa94 a întrebat:

Ce programe de editat misto stiti? Dar nu imi scrieti o lista (care ati gasit-o p net) ci p cele care le stiti si le-ati incercatwinking fundita:*

Răspuns Câştigător
| Anutzaxx a răspuns:

Poi eu folosesc :
Blingee happy
PhotoScape
FunPhotoBox
Picnik
Si cam atat
FUNDA? happy

1 răspuns:
| justme91 a răspuns:

1. invata romana;
2. ca sa inveti sa folosesti bine un produs de genul Photoshop iti trebuie cel putin un an asa ca daca nu ai rabdare, si probabil nu ai, foloseste Paint si gata;
3. Daca totusi prin absurd, ai rabdare si vrei sa inveti, cumpara suita Adobe Photoshop(CS5 de preferinta) si descarca-ti manuale si tutoriale de pe net, sunt gratis si sunt peste tot;
4. Daca vrei ceva mai simplu(usor de folosit) si gratis, incearca GIMP.
cheers.