| alexa a întrebat:

Buna
Ce stiti de caminele de la Ase? In afara de moxa si belvedere, despre care am auzit ca sunt cele mai noi sau ca sunt mai renovate!
Sau despre chirii? Spre exemplu intr. un apartament de 2 camere putem intra 3 sau patru? pune vreo conditie proprietarul?
Va multumesc

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Sunt ele renovate, dar cu toate acestea sa nu te astepti la cine stie ce conditii.chiriile sunt din ce in ce mai mari si depinde ce proprietar ai.respecta-i regulile si totul va fi ok! succes!