| NikoNik a întrebat:

Buna :]. Ce telefon imi recomandati. Sunt adolescent, am 14 ani, as vrea un telefon pentru generatia noastra de "aur". Sa fie pentru adolescenti, sa aiba camera cu megapixeli in jur de 3 - 5, bluetooth, sa aiba acces la internet, sa aiba o memorie mare, sa fie inovator.

Am avut un LG kp 501 laughing, slab telefon, era pentru batrani sincer sad. Si acum as vrea sa gasesc un telefon potrivit pentru mine. Daca aveti idei, va rog sa mi le sugerati. MULTUMESC ANTICIPAT :]

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alege unul în funcție de bugetul tău, nu al părinților.
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Si ce mai ma mananca limba sa o bag pe asta mica pe unde a esit, eu la 14 - 15 ani aveam un '''zimans a 50 '' ca asta din link http://www.google.ro/......tp?/imgres
Iar ea vrea cu camera domne, cu memorie si cu toti draci, prin 2004 care avea telefon era tare;)) acuma...pana si ciobani au telefon.:|

| Adelina004 a răspuns:

Heyy buna! big grin Eu ti-as sugera un Samsung Galaxy S3 este foarte smecher telefonul.Ce e drept e ca are doar 3 megapixeli dar sunt buni si aia pozele ies super, are andriod, iar la cumparare iti da cadou un card de 2 megapixeli. e foarte calumea telefonul si eu mi-am cumparat acum cateva saptamani unul si imi place muult! big grin sper ca te-am ajutat kissbatting eyelashes