| uuSexi a întrebat:

Ce va doriti de 1 iunie, ziua copilului? vreau raspunsuri de la fete si baieti va multumesc, bye

Răspuns Câştigător
| Muffin_3405 a răspuns:

Imi doresc o zi speciala impreuna cu prietenii mei day dreaming

8 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Multa bauturaa laughing

| CryssCrySta a răspuns:

O plimbare la moll de unde pot lua ce vreau

| SyMy24 a răspuns:

O excursie :X cu colegii!
Tu ce iti doresti?

| AlessiaRebecca a răspuns:

Fericire.

| Miki_9341 a răspuns:

Sincer eu mi-as dori sa primesc un inel de la prietenul meu...iar de la parinti ceva de plus...acum fiecare cu ce isi dorestebatting eyelashes

| uuSexi explică:

EU imi doresc ceva haine, un luciu de buze transparent si o excursie cu colegii ( O IDEE FOARTE BUNA, FARA ORE, TARE AR FII) SI nu stiu IN PRIMUL RAND FERICIRE iar al doilea rand o zi in care pot sa' mi cumpar ce vreau eu, o zi dedicata distractiei, asta imi doresc

| claudiu11112 a răspuns:

Un scooter

| Gabby23 a răspuns:

Depinde altii isi doresc bani altii bratari argint telefoane jucarii dar majoritatea vor bani sau daca nu o excursie undeva