| RAY a întrebat:

Raspunsuri sincere va rog

ce va doriti de la un barbat pentru fete?

ce va dorti de la o femeie pentru baieti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc sa fie sincera. Dar cum femeia nu se intelege cu sinceritatea, nu-mi mai doresc nimic.

| GroparuVesel a răspuns:

Barbatii sunt pentru femei iar fetele sunt pentru baieti.Ne dorim sa cunoasca mai multi diferenta asta.happy

| RAY explică (pentru GroparuVesel):

Nu asta ma intereseaza pe mine, totusi amuzant raspunsul tau

| blueheart a răspuns:

Ce imi doresc de la un barbat? Sinceritate, incredere, respect, iubire, simtul umorului.

| December a răspuns:

Conteaza mult sinceritatea in ambele cazuri.

| Fulbaster a răspuns:

Eu imi doresc ca femeile sa fie cat mai sincere, frumoase si intelegatoare.