| vesnicsoarearzator a întrebat:

ce ziceti de Samsung galaxy s3? am auzit ca este bun si ca nu prea.cine are sau stie de el sa imi lese msaj. as vrea sa mi-l iau dar am auzit iar ca multi oameni sau plans de el ca i se stange ecranu cum ar fi alb si de abia lau putut da inapoi. multumesc scuze daca am gresit categoria!

2 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Are un defect. Este doarte mare.Nu cred ca daca tu ai grija de telefon o sa se strice.Iar acele defecte cu stingerea ecranului poate fi si din fabrica dar asta se rezolva find in garantie te duci la compania de unde l`ai cumparat si ti`l schimba.

| vesnicsoarearzator explică:

Treaba este ca vreau sa mi-l iau din alta tara si nu cred ca ve va putea returna