| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre IPhone4S si Samsung Galaxy S II? Si scuze daca am gresit categoriahappy

Răspuns Câştigător
| winter a răspuns:

Samsung galaxy s2 deoarece este bun la calitate pret. iphone 4s este enervant ca are foarte multe restricii, spre exemplu nu poti pune o melodie ca ton de apel. daca restrictiile astea le foloseam eu era altceva dar telefonul sa ma restrictioneze lasa de dorit.singura metoda este sai faci un jailbreak

9 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Eu am un iPhone 4, foarte asemanator cu 4S, iti zic eu, Retina Display nu o sa se compara la luminozitate si culori cu Super Amoled niciodata. Ca si procesor, ambele sunt bune, dar iti zic, nu o sa faci tu cine stie ce multi-tasking pe el, deja dual core este prea mult pentru ambele telefoane, deci pe scurt, iti recomand S gs II pentru ca e mai performant, un display mai mare si foarte viu colorat, un consum de energie mai mic decat la 4S, un soft mai placut, deoarece are desktopul, pe cand la iPhone ai direct aplicatiile pe ecran, ceea ce iti devine plictisitor la un moment dat. Dupa mine, as da iPhone pe un S gs II, merita pana la ultimul ban! Sper ca te-am ajutat, o zi buna!

| mrcs a răspuns:

Multumesc mult, nu stiu la cine sa dau funda.

| XxlovexX a răspuns:

S || e mult mai bun decat iphone

| Andrei117 a răspuns:

Galaxy S II clar are un raport calitate-pret foarte bun.

| D7 a răspuns:

S II. dupa parerea mea telefoanele Android sunt mult mai bune decat iPhonurile happy, in plus am auzit ca bateria de la 4s tine foarte putin.

| RacuciDiana a răspuns:

Eu am ambele telefoane.Este o alegere foarte grea! dar mai bun este Samsung Galaxy S||.Si cred ca este si mai ieftin.Acum nu stiu ca eu le-am primit cadou de Craciun de la rudele mele.

| messyalex a răspuns:

Eu as alege S II e super! cativa prieteni au aces tel. merita toti baniiwinking

| cosacralucamihaela a răspuns:

Samsung Galaxy S II e foarte bun il am eu si e si foarte ieftin