| Teddy7139 a întrebat:

cei care ati vazut ultimul episod din grey's anatomy, imi puteti spune si mie de ce pleaca toti cu avionul? Multumesc

2 răspunsuri:
| AndreeaWinchester a răspuns:

Doctorii nu se duc la spitalele la care au ales sa lucreze, ci se duc in Boise, pentru a ajuta la o operatie pentru niste gemeni siamezi. De aceea se duc toti in acelasi loc. Din pacate, nu se termina prea bine... Sper ca te-am ajutat! happy

| Hachiko a răspuns:

Acela nu este ultimul episod din sezonul 8, urmeaza sa iasa maine episodul 24. Personajele respective merg cu avionul pentru a ajunge la spitalurile la care au ales sa lucreze, din moment ce au absolvit examenul final dupa cei 5 ani petrecuti la Seattle Grace ^^