| SunshineLove a întrebat:

Cei care stiu spaniola ff bine sunt rugati sa ma ajute puppy dog eyes, nu cei care dau cu presupusul sau asa tongue Am nevoie sa imi traduceti textul urmator, dar pls nu cu google translate pentru ca e ceva important (nu e pentru mine) si d eaceea nu prea vreau sa ma fac de cacao. Textul e "Mis ojos lloran por verte, mis labios por darte un beso, mis brazos por abrazarte y mi corazón por amarte. Aunque te vayas de aquí siempre estarás en mi mente, nunca serás mi pasado, siempre serás mi presente." Dau funda la cel care nu imi traduce mot a mot. Inteleg si eu textul, da nu il stiu traduce asa frumos... deci pls help :X

Răspuns Câştigător
| seby27278 a răspuns:

Uite aici traducerea: Ochii mei plang pentru a te vedea, buzele mele ca sa-ti dea un sarut, bratele mele pentru a te imbratisa si inima mea pentru a te iubi. Chiar daca vei pleca de aici mereu vei fi in mintea mea prezent. gata funda plz.

1 răspuns:
| seen a răspuns:

Prea multe telenovele mai dai si pe hbo