| Anonimatttt a întrebat:

Buna
cei din constanta stiti tarifele la patinoarul din constanta? de la arenele tomis? adica in timpul saptamana care sunt tarifele?

2 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

30 lei gheata si 10 lei patinele sau ceva de genu oricum pana in 50 lei te ajung amandoua deci daca vrei sa mergi l` patinoar iti trebuie 50 lei fie ca e in timpul sap. fie canu

:*

| Anonimatttt explică:

Eu am citit pe net si in timpul saptamanii 15 lei cu propriile patine, luni-joi vineri-duminca 20 lei