| DanielleDaniaD a întrebat:

Cele care joaca ladypopular
am cumparat haine de la mall dar nu o pot imbraca... nu imi arata hainele la garderoba.
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Britney13 a răspuns:

Inseamna ca achizitionarea nu a fost cu succes. Funda dar iti dau eu sfaturi

Step 1: Creeaza domnisoara ta
Sa inceapa distractia! Alegeti cum arata domnisoara, datii un nume si retineti aceasta zi, aceasta o sa fie data de nastere a domnisoarei. Incepeti si intrati in lumea fabuloasa a Lady Popular.

Step 2: Profilul tau
Fiecare domnisoare are camera ei. Aici o puteti imbraca alege hainele favorite si oputeti face sa arate superb! Nu fiti gelos, alaturati-va noua si veti avea sansa sa deveniti cea mai populara Domnisoara din joc

Step 3: Oras
Bine ati venit in orasul Lady Popular. Vreti sa faceti un tatuaj? Sau poate sa mergeti la dans cu prietenii? Trebuie sa munciti si sa incasati bani pentru cele mai noi colectii de moda? Sunt o gramada de sanse sa va distrati si sa faceti viata domnisoarei mai colorata!

Step 4: Cumparaturi
De unde iau fetele toate imbracamintile dementiale? Desigur de la magazine! Fa turul si viziteaza fiecare din magazinele din Mall. Daca vreti o rochie de gala, de seara sau de vara in culori aprinse. Magazinul de imbracaminte este locul unde trebuie sa fii. Ah desigur stiati ca diamantele sunt cele mai bune prietene ale tale? Le puteti gasi si pe ele tot acolo!

Step 5: Mini Jocuri
Plictisita? Domnisoara ta face joggingul de diminieata sau munceste? Cea mai buna metoda de umplere a timpului intr-un mod sitractiv este sa jucati mini-jocuri. Provocati pe ceilalti jucatori, castigati bani si ajutati domnisoara sa devina mai desteapta - nu se poate sa pierdeti!

Step 6: Animal de casa
Desigur ca diamantele sunt cele mai bune prietene ale unei domnisoare, te fac sa te simti mai bine cand esti trisata. Sa locuiesti singura nu este grozav. Animalutul de casa te poate face sa zambesti, atunci cand face lucruri amuzante sau se joaca cu jucariile

Step 7: Final
O sa cuceresti podiumurile modei, o sa devii cea mai faimoasa, inteligenta, si populara Domnisoara din joc? Suntem sigur ca poti! Intra alaturi de noi in aceasta calatorie de neuitat. Nu lasa nimic la voia sortii. Farmecul este totul