| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

Deci pe facebook am cont pe jocul mall world si sunt nivelul 7. Problema este ca m-am dus la o fata de nivelul 12 era si am cumparat de la ea haine si cand sa ma duc la mine in garderoba m-am uitat peste tot si nu erau hainele care le luasem! Va rog frumos sa-mi explicatii de ce nu le-am gasitsad Am dat banii degeaba? straight face

1 răspuns:
| Patty99 a răspuns:

Nu incearca sa dai refresh si apoi sa te uiti mai bine si daca nu inseamna ca ai dat "offer" si ileai dat cuiva de la tine de la vecini! Srry!